První body z lázní

třeboň JISKRA TŘEBOŇ – LOKOMOTIVA ČB

25:28 (13:15)

Sestava a branky: Pellar – Steinbauer 1, Rosvald, Steier, Benda 9 (dle našeho zápisu 8), Dostál 1 (3), Václavík 1, Dolejš, Bábský 11 (10), Řezníček, Jílek 5

Na první utkání letošního ročníku jsme zavítali do lázeňského města Třeboně. Žádná lázeňská selanka se nekonala, naopak pěkná házenkářská bitva o každý míč a každou střelenou branku.

Od začátku jsme se do soupeře pěkně zakousli. Perfektní obrana a rychlý přechod byli naše největší devize. Po poloviny prvního poločasu jsme si vytvořili pěti brankové vedení a mohli jsme ještě svůj náskok navýšit, bohužel nedisciplinovaností, jsme postavili soupeře na nohy a náskok se smrskl na poločasových 15:13.

Do druhého poločasu jsme nastoupili jako z partesu, vytvořili jsme si až šesti brankový náskok. Soupeř zareagoval, postavil na Benyho osobní obranu a najednou jsme nevěděli, jak hrát. Ke všemu jsme ještě neproměnili 3 sedmimetrové hody. Soupeř začal náš náskok stahovat. Naštěstí se probudil Dominik a jeho góly nám pomohli k vítězství. Panové Šulc Jakub a Josef Čapek ukončují utkání. První vítězné kolečko v sezóně a velká radost

Musí ohodnotit výkon kluků za kvalitní a poctivý výkon v obraně, v útoku máme velice mezer. Vázne nám především kombinace v útoku (hlavu třeba používat na myšlení ne na kulicha J ). Mrzí nás malá průbojnost Rosti Jílka, který rozhodně má navíc než zatím předvádí (zatím je to takový tréninkový hráč, musí shodit nervozitu).

Je třeba zapracovat a hlavně zabojovat za týden opět hrajeme s tímto soupeřem.