5. kolo KP mladších žáků Strakonice

mlži_strakonice

Jiskra Třeboň x Loko ČB

8:19 (5:13)

Předposlední kolo krajského přeboru mladších žáků se tentokrát hrálo ve Strakonicích. V prvním utkání nás čekali také hosté z Třeboně. První polovina první půle 🙂 vcelku vyrovnaná, 6. minuta 3:4, ale pak se nám pomalinku dařilo, co minutka, zvyšovat náskok, a tak jsme půli zvládli vyhrát 5:13. S výkonem v prvním poločase nešlo než být mile spokojen.

Ovšem v druhý poločas již tak jednoznačný nebyl, skóre o jednu branku lepší než soupeř, nicméně vedení jsme si stále drželi dostatečné a tak jsme celkově zvítězili 9:18. Dát 5 branek za poločas není mnoho 🙁 Nějak jsme se nechali první půlí unést.

Sestava a branky: M. Bajt – K. Uhlíř, A. Dolejš 6, F. Kojan, F. Joza, M. Houška 2, F. Sýkora, E. Makovec, A. Titl, D. Vach, R. Místecký

IMG_9847   IMG_9849

HCB Strakonice x Loko ČB

26:9 (14:6)

K druhému utkání jsme nastoupili proti domácím. Jak jsme se malinko namlsali z domácího kola, tak tentokrát nás čekala studená sprcha. Navíc, stejný výkon jako ve druhé půli proti Třeboni. Navíc domácí v plné sestavě, 3 brankáři. Do 6. minuty jsme stačili stíhat 3:2, ale pak přišla sprcha v podobě ž-ti branek na 9:2. To vypadalo velmi vážně. Nyní jsme začali hrá, resp. domácí vystřídali 🙂 Do konce poločasu to bylo již střídavě po golu, takže konec první půle 14:6.

V druhém poločase to opravdu nebylo lepší, vstřelili jsme „3“ branky, soupeř 12. Markantní rozdíl. Máme se, hodně co učit. Když jdeme proti Strakonicím už máme hlavu dole, nechceme vyhrát a tak opravdu nemůžeme ani stíhat.

Branky : Kája 6, Marek, Filip Joza, Adam

Závěrem mohu  jen podotknout a vyzvednout výkon Káji Uhlíře, že bez něj by víkendové kolo dopadlo opravdu žalostně. Kam se postaví, tam dává góly 🙂