Jednoznačné vítězství

Bolka

TJ LOKOMOTIVA ČB : TJ AŠ ML.BOLESLAV  31:13 (15:8)

V prvním jarním domácím utkání jsme na naší palubovce v Suchém Vrbném přivítali tým z města automobilů Mladou Boleslav. Chtěli jsme v tomto utkání potvrdit vítězství z minulého kola.

Úvod tohoto utkání vypadal všelijak, bohužel ne dobře pro nás. Hosté otevřeli skóre ve druhé minutě nejlepší hráčkou hostů Roštejnskou, my srovnali Alex Matoušovou. Házená to byla spíše chodící až uspávací, se spoustou chyb na obou stranách. Ve dvacáté minutě byl stav 7:6. V následujícím minutách jsme ale začali hrát konečně svoji házenou a mezi střelce se postupně zapsaly Potůčková Lucie, Farková Adriana a Chasáková Tereza – stav 10:6. V několika posledních minutách prvního poločasu jsme pak přidali pět gólů oproti soupeřovým dvěma a do šatny se šlo za poměrně uklidňujícího náskoku.

Druhý poločas jsme hráli stejným stylem jako jsme skončili první a nedovolili mladoboleslavským děvčatům jakýkoli způsobem zvrátit stav či nějak ohrozit cestu za našim vítězstvím.

Konečně se děvčata nezalekla, že mohou vyhrát vyšším rozdílem a v klidu, když šlapou až do konce a hrají to co mají. Přesto je ale třeba se zlepšit v obranné činnosti a v útočné též.

Sestava a střelci:

TJ Loko ČB: Scheichlová, Haňková – Marešová, Steierová, Chrástková, Dvořáková 2, Chasáková 6, Šírková 6, Farková 5, Potůčková 2, Gottfriedová 3/1, Tomášková 4, Matoušová 3.

TJ AŠ Ml. Boleslav: Roštejnská 9, Brožová 2/2

ŽK: 3:2, vyloučení 4:3, sedmičky 3/1 : 5/2, diváci 60

Rozhodčí: Hosnédl J., Kahoun Š.