II. kolo KP mladších žáků – Strakonice

Jiskra Třeboň – Loko České Budějovice

27:10 (12:5)

Sestava a střelci: Bajt, Vőlfl – Kojan 6, Kadlec 2, Houška, Novotný T 1, Novotný V, Metelec, Titl, Szmaragovski, Ludvík

HBC Strakonice – Loko České Budějovice

17:17 (6:9)

Sestava a střelci: Bajt, Vőlfl – Kojan 10, Kadlec, Houška 3, Novotný T 1, Novotný V, Metelec, Titl, Szmaragovski, Ludvík

V prvním zápase jsme nastoupili proti žákům a žačkám z Třeboně. Do půle prvního poločasu jsme dokázali držet krok, ale pak díky špatné obraně a hlavně technickým chybám a následným rychlým protiútokům, jsme rychle ztráceli krok a také i dech 🙂 Navíc odpovědět na čtyři branky soupeře pouze jednou je málo. První poločas 12:5. V druhém poločase nevyšel začátek, když třeboňští dali 6 branek v řadě a mi pouze jednu, pak opět šest a mi opět jen jednu. Stále to samé, špatná obrana a nejsou další střelci :-), kromě Fandy.

Ve druhém zápase jsme nastoupili jak jinak než proti Strakonicím. Tentokrát jsme rozehráli zápas lépe. V 6. minutě jsme vedli 4:0, pak ještě 5:1. Následně snížili domácí na rozdíl 3. branek a tento rozdíl zůstal až do konce poločasu, který jsme vyhráli 6:9. V druhém poločase domácí začali úspěšněji. V 7. minutě se ujali vedení 12:11. Ještě jsme otočili na 13:15. Do konce zápasu se střídalo vedení na obou stranách. Konečný výsledek 17:17 je tedy spravedlivý.

Na závěr musím pochválit Fandu za skvělý tah a nejlepšího našeho střelce a dále dva nováčky Tomáše Novotného a Marka Ludvíka. Myslím, že se blýská na lepší časy 🙂mlži3