BÁBOVKY ROZDROBILY ÚSTÍ

ústíLOKO ČB – Spartak Ústí nad Labem
35:23 (20:13)

Sestava a branky: Formánková , Scheichlová M. – Dolejšová 8, Hondlíková 6, Pánková 5, Chasáková 4, Kolbová 4, Králová 3, Farková 2, Gottfriedová 2, Poláčková 1, Steierová, Chrástková, Šírková

Na domácí půdě jsme přivítali družstvo Spartaku Ústí nad Labem, které v letošním ročníku nepodává přesvědčivé výsledky i když v minulém kole deklasoval Milevsko rozdílem 20 branek.
My však jedeme na vítězné vlně a nechtěli jsme s ní vystoupit.

Do zápasu jsme nastupovali s taktikou, která nám v poslední době přináší úspěchy – kvalitní obrana a rychlý přechod do protiútoku. Z počátku jsme se v obraně měli problémy uhlídat spolupráci levé spojky Janečkové s robustní pivotkou Bázlerovou, se kterou měly naše subtilní mladé hráčky velké problémy. Naštěstí jsme na každý soupeřův gól odpověděli bleskově a stále si udržovali kontakt. První malý obrat nastal v 10 minutě, kdy jsme se ujali tří brankového vedení. Soupeř zareagoval na vzniklou situaci time-outem, moc jim neprospěl. V krátkém úseku jsme zasypali soupeře drtivými trháky a vytáhli rozdíl ve skóre na sedm branek, který jsme udrželi až dokonce poločasu. Stav poločasu 20:13

V poločase nebylo co moc povídat, jen jsme upozornili jak bránit hru na dva pivoty a hlavně nepolevit v koncentraci .

Do branky se místo Hanky postavila Markéta. Děvčata opět nastartovala na plné obrátky a bez problémů jsme vytáhli rozdíl skóre až na 12 branek, který po různých menších výkyvech jsme udrželi až do závěrečného hvizdu.

Moc mně mrzí malá divácká návštěva asi muzikál „Děti ráje“ byl velkou konkurencí. V dalšíma posledním kole přivítáme loňského prvoligového účastníka z Jindřichova Hradce a chtěli bychom se pokusit vyprodat naší nevelkou halu. Srdečně zve naše skalní fanoušky, ale také i fanoušky z Hradce k vytvoření atmosféry hodné boji o krajský titul v II. lize 🙂 a přímý boj o druhé místo. Pozvěte všechny své známe a přijďte nás podpořit v dalším boji.