Žákovská liga starší žáci – kvalifikace Velké Meziříčí

DSC_0301

Dukla Praha B – Loko České Budějovice

32:11 (17:5)

Sestava a střelci: Rosvald, Netrval – Dostál 4, Joza 3, Kojan, Makovec 2, Titl, Klimeš, Steier, Dolejš, Řezníček, Pitra, Kadlec

Loko České Budějovice – HBC Jičín

20:36 (8:18)

Sestava a střelci: Rosvald, Netrval – Joza 10, Dostál 6, Kadlec, Kojan, Řezníček, Makovec 1, Titl, Dolejš, Pitra, Klimeš, Steier

Sokol Sokolnice – Loko České Budějovice

34:19 (18:7)

Sestava a střelci: Rosvald, Netrval – Joza 8, Dostál 4, Kojan 2, Titl, Dolejš, Kadlec, Řezníček, Pitra 1, Makovec, Klimeš, Steier

Loko České Budějovice – Sokol Velké Meziříčí

21:30 (13:18)

Sestava a střelci: Rosvald, Netrval – Joza 10, Řezníček 4, Dostál 3, Dolejš, Kojan, Pitra , Makovec 1, Titl, Klimeš, Steier, Kadlec

V sobotu 26.listopadu vyrazili starší žáci na kvalifikaci žákovské ligy do Velkého Meziříčí. Družstvo doplnili Martin Kadlec, Adam Titl a Fanda Kojan Kojan z mladších žáků. Bohužel ze zdravotních důvodů se nemohl zúčastnit Matěj Jordák, který by byl určitě užitečnou posilou. Hned na rozehřátí  v prvním zápase jsme nastoupili proti Dukle Praha , která celý turnaj vyhrála. Ztěžka se nám dařilo se prosadit proti velmi vyspělému soupeři. Polovina prvního polačasu a prohrávali jsme 8:1, nakonec jsme vstřelili v první půli jen 5 branek, ovšem obdrželi 19, Druhý poločas v podobném duchu. Ve zbylých zápasech se nám podařilo vstřelit více branek, ovšem na zdolání alespoň jednoho soupeře to bylo málo. Největšími tahouny družstva byli Filip Joza a Dan Dostál, kteří nastříleli většinu branek a strávili také nejvíce času na hřišti. Nicméně zahráli si všichni a až na golmany každému se podařilo skórovat. Určitě užitečný turnaj, ve kterém jsme si mohli ověřit, jak to vypadá s naší házenou. Ztráty balónů, chyby v útoku, nejistá obrana, rychlost, to vše chybí. Přesto bylo zde i spousta pěkných okamžiků, kde bylo vidět, že házenou hrát umíme:-)