První zápas sezóny 6+1

J. Hradec : Loko ČB 9 : 5 (5:2)

Sestava a branky: Kuchař 2, Borovka 2, David 1, Syrovátka, Pávek, Gottfried, Domin, Poláková, Zimmelová, Papanová, Šlajferčíková, Čapková

Na první zápas do Hradce jsme museli nakonec vyrazit auty. Hráčů se sešlo dvanáct, chyběl jen nominovaný Jonáš, který o sobě nedal ani vědět.

Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře. Od začátku jsme prohrávali, a až ve 12. minutě jsme stav trošku zlepšili na 3:2. Bohužel do konce poločasu nám soupeř opět odskočil o tři branky. Největší problém pro nás byly přihrávky a střelba.

Ve druhém poločase jsme si už věděli rady s pravou spojkou a dokázali jí ubránit. Bohužel jsme v útoku nedokázali využít naší rychlosti a hry jeden na jednoho. Ve dvanácté minutě jsme ještě stáhli na 6:5, ale to už bylo z naší strany vše. Trenéři aspoň vystřídali celou lavičku a každý hráč mohl ukázat, co umí.

Další zápas nás čeká v pátek 12. 10. s Milevskem od 16 hodin. Takže máme dost času vše ještě natrénovat a náš výkon vylepšit.