Dlouhý výlet do Ústí s dvoubodovou příchutí.

Ústí nad Labem – TJ Lokomotiva ČB

29:32 (14:17)

Po téměř pětihodinové cestě jsme konečně dorazili do cíle, kterým tentokrát bylo Ústí nad Labem.

Začátek zápasu byl ve znamení vzájemného oťukávání a do 11. minuty byl stav 6:6. Poté holky zlepšily obranu, kombinační hru, kterou doplnily rychlými útoky a rázem jsme domácím odskočili na tříbrankový rozdíl, který vydržel až do poločasového hvizdu. Na světelné tabuli tak svítilo 14:17 z pohledu domácích.

Druhá půle začala v podobném duchu, jako ta první. Na každou naši branku odpověděla brankou i domácí děvčata. To se zlomilo ve 40. minutě, kdy se náš náskok zvýšil na čtyřbrankový a postupně jsme domácím utekli na rozdíl sedmibrankový.

V 57. minutě svítil na ukazateli stav 24:31. Ovšem závěr jsme absolutně nezvládli (tím nemyslím jen holky, ale i sebe) a domácí hráčky dokázaly během tří minut snížit z 25:32 na konečných 29:32. Budiž nám tento závěrečný výpadek poučením do dalších utkání.

Sice nám tento závěr na chvíli pochroumal dobrou náladu, ale toto mírné zklamání se celkem rychle rozplynulo po cestě zpět a hlavně jsme si s radostí uvědomili, že vezeme domů další dva cenné body :-)