Bábovky potvrdily roli favorita

FK Hvězda Cheb – TJ Lokomotiva ČB

19:35 (12:18)

V krásně prosluněnou jarní sobotu jsme vyrazily na další zápas, tentokrát s Chebem. Vzhledem k tomu, že Cheb v tabulce jasně vévodí poslednímu místu bez jediného bodu, v zápase jsme byly tedy v roli favorita, ale rozhodně jsme nechtěly cokoliv podcenit.

Ačkoliv jsme se na začátku prvního poločasu trochu trápily v obraně, kde jsme dostávaly laciné a rychlé góly, v útoku jsme byly spolehlivější a nakonec jsme, i se zlepšením obrany, první poločas vyhrály 18 – 12.

Do druhého poločasu jsme nastoupily v herním tempu a pohodě, jako na konci prvního a bez problému jsme si hlídaly skóre zápasu a hlavně nervy, které nám po mnoha zákeřných faulech soupeře, měly tendence rupnout.
Nicméně jsme si nenechaly zápas nijak znechutit a jely jsme si dál podle svého tempa, taky proto po odpískání konce zápasu, bylo skóre 35-19.

Za sebe můžu říct, že jsme při zápase makaly, vytvářely jsme si dobré gólové příležitosti, vycházely nám signály a hra nás očividně bavila. V obraně jsme se v průběhu zápasu jen a jen zlepšovaly a hrály jsme s chutí a odhodláním.

Příští zápas jedeme do Písku, kde nás bude čekat rozhodně kvalitnější soupeř, ale věřím, že se o body porveme!

Autor článku: Lucie Poláčková