MINI 6+1 – 8.5.2019 v Písku

TJ SOKOL PÍSEK A – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE A

18:9 (9:4)

Sestava a střelci: Borovka 1, Gottfried 1, Plch J. 1, Pávek 1, Domin, Kocourek, Čapková, Poláková, Zimmelová, David 2, Kuchař 3

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Písecké holky na nás vlítly a v šesté minutě jsme prohrávali 4:0. Obrana nefungovala, jen jsme koukali, jak dostáváme góly. Na to trenéři reagovali time-outem. To nám trochu pomohlo a dokonce jsme dali první gól. Ve čtrnácté minutě jsme snížili na 7:4.  O přestávce dostali hráči jasné pokyny od trenérů, co mají zlepšit, co mají dělat v útoku. Také dostali hlasitěji vyhubováno. Ale jak se zdá vše pomohlo a naši začali makat. V obraně fungovalo včasné přerušování, v bráně dobře chytal Kocour. V útoku jsme viděli pěkné akce se zakončováním z pravého křídla. V půlce druhého poločasu jsme snížili na 12:9. Bohužel naše rozjeté tempo nám nevydrželo a našimi zbytečnými chybami a neproměněnými šancemi se nám soupeř začal opět vzdalovat. Písecké holky měly skvělou důraznou obranu, s kterou jsme si my nevěděli rady a nedokázali jí překonat.

HÁZENÁ J. HRADEC – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE A

14:17 (10:8)

Sestava a střelci: Borovka 1, Gottfried 2, Plch J. 2, Pávek 4, Domin 1, Kocourek, Čapková, Poláková, Zimmelová 1, David, Kuchař 6

Druhý zápas začal vyrovnaně, vedení se přelévalo na obě strany. Když jsme makali v obraně, drželi jsme s domácími krok.  Ke konci poločasu jsme polevili a soupeř nám odskočil na poločasový výsledek 10:8. Při pauze hráči dostali jasné pokyny co zlepšit, snad se je podařilo i „vybejkovat“ k bojovnosti.  Do druhého poločasu jsme vlítli čtyřmi krásnými akcemi z pravého křídla a přihrávkami na pivota. Do konce poločasu jsme si udržovali mírné vedení, až to konečně vyšlo. Pochvalu zaslouží všichni hráči za bojovnost a velmi zlepšenou obranu, přistupování k hráčům, ale také některé pohledné akce v útoku.

TJ SOKOL PÍSEK B – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE B

9:6 (5:5)

Sestava a střelci: Mach 3, Šlajferčíková, Papanová, Kotašková, Křivský, Syrovátka, Šimeček, Novotný 2, Kvěchová, Huitema, Šebková

Začátek zápasu se nám vydařil. Fungovala hlavně obrana, v útoku se dařilo našemu nejčastějšímu střelci Česťovi. Bohužel jsme neudrželi naše skvělé tempo a Sezimácký začali pomalu stahovat náš náskok. Poločas skončil 5:5. Bohužel druhý poločas byl spíše boj o přežití. Bez střelby na bránu, jediný kdo střílel, byl Česťa, se vyhrávat nedá. Obrana docela fungovala, ale ten útok …

TJ SPARTAK MAS SEZIMOVO ÚSTÍ – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE B

6:3 (15:4)

Sestava a střelci: Mach 3, Šlajferčíková, Papanová, Kotašková, Křivský 1, Šimeček, Novotný, Kvěchová, Huitema, Šebková

Druhý zápas byl vyrovnaný, ovšem pouze v prvním poločase. Sice jsme dali první gól druhého poločasu, ale to bylo vše. Naše lajna se už zlepšila, ale chybí nám zakončení proměněné gólem.