Poslední turnaje MINI 6+1

TJ SPARTAK MAS S. ÚSTÍ – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE B

9:3 (6:2)

Sestava a branky: Mach 2, Metelec, Šlajferčíková, Papanová, Syrovátka, Šimeček 1, Sobotka, Novotný, Kvěchová, Huitema, Kotašková

Předposlední zápas sezony nezačal pro nás vůbec špatně. Až do půlky prvního poločasu jsme hráli vyrovnaný zápas 2:2. Pravdou je, že zápas byl skoupý na góly z obou stran. Naši sice hodně zlepšili obranu, ale ta střelba. V týmu nám chybí střelci. Pokud už někdo vystřelí, tak trefí brankáře, který stojí uprostřed branky, nebo střela do branky vůbec nedoletí. Aspoň víme, co máme zlepšovat …

HBC STRAKONICE 1921 B – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE B

10:1 (4:1)

Sestava a branky: Mach, Metelec, Šlajferčíková, Papanová, Syrovátka, Šimeček, Sobotka, Novotný 1, Kvěchová, Huitema, Kotašková

Druhý zápas byl hodně podobný tomu prvnímu, jen s tím rozdílem, že jsme dali pouze 1 gól.

Co říct na závěr?

Družstvo béčka bylo sestaveno z nováčků, kteří průběžně během sezóny přicházeli … Myslím, že už dnes všichni vědí o jednotlivých postech, kde mají hrát. Dokážou zahrát lajnu, i kličku udělat. Obrana je lepší než útok, i když se musí neustále připomínat přistupování k hráčům. V družstvu najdeme hráče bojovníky lačnící po gólech, i hráče s rozvahou a až do nich dostaneme rychlost, tak nám i ty góly budou narůstat… Celkově ale hráči ušli dlouhou cestu, někteří se přesunou do mladšího žactva, kde se budou i nadále zlepšovat, jiní v miníkách zůstanou a budou na soustředění pořádně makat!!!

ČZ HBC STRAKONICE 1921 A – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE A

21:8 (9:2)

Sestava a branky: Borovka, 2, Gottfried, Plch Z., Plch J., Pávek 3, Čapková, Poláková, Zimmelová, David, Kuchař 1, Domin

Před zápasem jsme tým nabádali k bojovnosti a ať si zápas užijou. Hráli jsme vysunutou obranu na středu, která nám většinou vycházela. Ostatní také přistupovali. V brance se dařilo Zdendovi, tedy až na střely z křídel… V útoku jsme se snažili hrát rychlou lajnu, ale problém byl v aktivitě hráčů. Naše spojky opět balóny pouze odhazovaly. Prosazoval se pouze Jindra na středu a Kuba na pivotu. Ale také jsme nedali dvě sedmičky. Pět minut před koncem zápasu nás konečně poslechl i Mára a udělal kličku do leva a dal z toho tři góly. Jak zlepšilo obranu naše béčko, tady to byl velký průšvih!!! Nejenže jsme hráče vůbec nestíhali, my jsme se jim na šestce i uhýbali!!! Nejenže nechodíme aktivně do útoku, jsme pomalí, nemáme sílu a brankáře vybíjíme, ještě k tomu nám chybí bojovnost a srdíčko!!!

HÁZENÁ J. HRADEC – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE A

15:11 (10:8)

Sestava a branky: Borovka, 2, Gottfried, Plch Z., Plch J., Pávek 6, Čapková, Poláková, Zimmelová, David 2, Kuchař 1, Domin

Druhý zápas byl lepší než ten první. Obranu jsme více vysunuli a přistupovali ke střelcům na devítku. Celý první poločas jsme drželi se soupeřem krok. Začalo se dařit Márovi na spojce a útok byl aktivnější ze všech postů. Bohužel v druhém poločase nám došly síly a bojovnost a nedokázali jsme zvrátit výsledek zápasu.

Slovo závěrem …

Po pravdě od Áčka jsme měli my trenéři mnohem větší očekávání … Všichni to byli hráči běhaví, střílející, bojovní ve čtyřkové házené, což jsme čekali i v šestkové házené. Ale všechno začíná už na tréninku a přístupu k tomu všemu. Bohužel to co na tréninku zkoušíme, neumíme při zápase prodat. Mrzí mě, že ne všichni hráči jdou do zápasu na 100%, protože to je v těch zápasech vidět. Ale stejně jako někteří v Béčku kategorii miníků opouští i z Áčka se někteří přesunout do mladšího žactva a nás zase doplní hráči z přípravky.

To ještě ovšem není všechno!!!!

Celý rok jsme jim fandili, radili, kritizovali je, teď můžeme ukázat, jak to půjde nám!!!

Proto vás zveme na UTKÁNÍ RODIČŮ, které se koná v pátek 31. 5. od 16 hodin, hrát budeme proti rodičům přípravky. My máme bílé dresy (trička), přípravka modré.