Bábovky začaly hladkou výhrou

HK Spartak Ústí n.L. – TJ Lokomotiva ČB
22:37 (9:18)
Na začátek sezóny zavítaly Bábovky do Ústí nad Labem k utkání s místním Spartakem.

Hned od začátku bylo na holkách znát velké odhodlání a chuť do zápasu, což se následně projevilo i na hře. Soustředěnou a koncentrovanou obranou, podpořenou výborným výkonem Hadice v bráně a kombinační hrou v útoku s přesným zakončováním, jsme si vytvořili slibný náskok. V polovině prvního poločasu byl stav 2:10. Po zbytek zápasu už jsme náskok kontrolovali a nedali soupeři prostor k vážnějšímu ovlivnění jeho průběhu.

Malé zaváhání a rozpačitost v útoku bylo patrno po vystřídání základní sestavy, ale holky se rychle zorientovaly a brzy se dostaly do zápasového tempa.

Druhý poločas se odehrál v duchu několika povedených nacvičených i náhodných herních kombinací, které ocenilo i domácí publikum. Dobrý pocit a radost ze hry podtrhl konečný výsledek zápasu 22:37 (9:18).

Všechny holky chválím za bojovnost a nasazení, s kterým odehrály celý zápas.

Nešťastně bohužel skončil zápas pro Ziky, která se v průběhu zranila, snad bude brzy v pořádku.

Děkujeme fanouškovi Davidovi, který nám fandil proti značné přesile domácích diváků.

Autor článku: Jan Koranda