Druhý turnaj starších žáků v Třeboni

Tento turnaj se starším žákům opravdu nevydařil. Všechny zápasy jsme prohráli.

Hned v prvním utkání proti domácí Třeboni se nám opravdu nedařilo, po 12 minutách jsme prohrávali 5:1 a dvě minuty před koncem půle hrůzostrašných 9:2. Pak už jsme jen kontrovali na 10:4. V druhém poločase jsme zlepšili obranu a přidali na střelbě.  Prohráli jsme jí o jednu branku 10:9. Celkově jsme ale prohráli 20:13.

Druhý zápas proti Sezimovu Ústí se dá hodnotit jako vydařený, kdy se nám dařilo odbránit střelce z dálky obranou 3 – 3. Sice jsme na začátku utkání dostali rychlé 4 branky, ale pak jsme již hráli vyrovnaný zápas. Ve 14 minutě jsme dotáhli na 8:8. Ovšem otočit utkání se nám nepodařilo, poločas jsme prohráli o 3 branky 13:10. Druhý poločas byl střelecky vyrovnaný, ovšem nepodařilo se nám být lepší, zápas jsme prohrály 22:17.

Poslední zápas proti Strakonicím jsme začali výborně. Vedli jsme 3:2, 5:3, 6:5, ovšem od 10. minuty se hra otočila. Strakonice 3-mi brankami po sobě otočil na 6:8. Ještě jsme dotáhli na 8:9, ale pak už jen strakoničtí postupně navyšovali svůj náskok. Poločas skončil rozdílem 5-ti branek 9:14. Druhý poločas byl už jen obrazem bezmocnosti a trápení. Vstřelili jsme 2 branky za 20 minut, soupeř dával jednu za druhou. Výsledek 11: 26 hovoří za vše.

TJ Jiskra Třeboň – TJ Loko České Budějovice

20:13 (10:4)

Střelci a sestava: Plachký – Nepraš, Frolík 3, Majer 1, Novotný, Caldr J, Beneš, Petrů, Vaverka, Szmaragowski, Lautenbach, Caldr K., Rossmann

Spartak Sezimovo Ústí – TJ Loko České Budějovice

22:17 (13:10)

Střelci a sestava: Plachký – Nepraš 5, Novotný, Plášil 3 Frolík, Petrů 2, , Caldr K, Szmaragowski 1, Majer, Caldr J, Beneš,, Vaverka, Lautenbach, Rossmann

TJ Loko České Budějovice _ ČZ HBC Strakonice 1921

11:26 (9:14)

Střelci a sestava: Plachký – Plášil 4, Nepraš 7, Novotný, Frolík, Caldr J, Beneš, Petrů Plášil 1, Majer, Vaverka, Szmaragowski, Lautenbach, Caldr K., Rossmann