První domácí utkání mladších dorostenců skončil prohrou

TJ Loko České Budějovice – Lokomotiva Vršovice

36:40 (17:19)

Sestava a střelci: Bajt, louda – Bürger, Kadles D 8, Houška 7, Bauer 6, Kadlec M 3, Titl 2, Šimeček, Mlejnek1, Plášil, Klimeš, Dvořák

První utkání na domácí palubovce proti vršovické Lokomotivě jsme začali velmi dobře. Úvodní branku hned v první minutě vstřelil Marek Houška a pak jsme stále byli o krok napřed. V 10. minutě se nám podařilo posunout vedení o dvě branky. Pak Vršovičtí opět dotáhli a nám se naopak nepodařilo zvýšit vedení ač šance byly. V 25. minutě ovšem soupeř dvěma rychlými brankami otočil vedení na svou stranu. Nám se již do konce poločasu nepodařilo dotáhnout a tak první půle skončila ve prospěch hostí 17:19.

Druhá půl začala nejprve vyrovnaně, když padaly branky na obou stranách, ovšem v 7. minutě přišla série 2 x 3 branek soupeře, naše odpověď byla vždy jen jedna branka. V půlce poločasu tak narostlo skote na nepříjemných 22:29. Pak přišlo naštěstí probuzení v našich řadách, kluci začali lépe útočit, zrychlili přechod a obranu a postupně jsme snižovali náskok až na 3 branky 28:31. Do konce utkání padaly branky střídavě do obou branek, nám se nepodařilo vyrovnat, zápas skončil bohužel prohrou 36:40. Oproti poslednímu odevzdanému výkonu v Jičíně se zase vrátila do týmu bojovnost a chuť hrát. Nicméně prohra byla díky chybám v rozehrávce a nedůraznou střelbou.