Mladší dorost nestačil doma na Duklu Praha

TJ Loko České Budějovice – Dukla Praha B

23:44 (12:21)

Soupiska a střelci: Bajt, Louda – Bauer 11, Kadlec D., 5, Houška 3, Titl 2, Klimeš, Bürger 1, Szmaragowski, Mlejnek, Novotný, Kadlec M., Šimeče, Plášil

Do zápasu jsme nastoupili trochu s rozpaky. Drželi jsme se v kontaktu se soupeřem pouhé 4 minuty. Pak přišla série 4 branek Dukly a Pražané nám rázem utekli na 2:6. Nicméně jsme se nezalekli, padaly branky na obou stranách, dařilo se nám držet krok a naopak snížit stav a tak v 16. minutě jsme prohrávali o 3 branky 8:11. Byla vidět snaha a bojovnost. Pak ovšem přišly chyby v útoky, ztráty balonů. Soupeř během 5 minut skóroval 7x a mi nebyli schopni vstřelit ani jednu branku, rázem jsme prohrávali o 10 branek 8:18. Do konce poločasu již opět padali branky na obou stranách. Výsledek 12:21 hovořil jasně komu patří vrbenská palubovka.

Do druhé půle jsme vykročili ještě hůře, po první naší brance nám Dukláci uštědřili 9 gólů v řadě, pak ještě po jedné naší vstřelené brance další tři. V 15. minutě druhého poločasu jsme prohrávali hrozivých 14:33. V poslední čtvrtině utkání jsme se opět herně zvedli, opět padali branky na obou stranách. Utkání skončilo prohrou našich dorostenců 23:44.

24 ztrát míčů v útoku, 14 trháků Dukly, nedůrazná střelba, chyby v obraně to vše jsou příčiny naší porážky. Na druhou stranu nutno podotknout, že jsme v ligové soutěži nováčkem s novou soutěží se teprve seznamujeme. Uvidíme, jak se nám bude dařit dál. Držte nám palce.