Mladší dorost v posledním kole podlehl Sokolu Vršovice

TJ Loko České Budějovice – Sokol Vršovice

18:31 (8:14)

Sestava a střelci: Bajt, Louda – Mlejnek, Houška 3, Novotný, Klimeš 2, Plášil, Šimeček, Kadlec D 1, Szmaragowski

Bohužel ani v posledním kole, na domácí palubovce, se nepodařilo mladším dorostencům získat body. Tentokrát jsme měli za soupeře hráče Sokolu Vršovice. Zápas jako přes kopírák podobný těm předchozím. Drželi jsme krok do 17. minuty, kdy jsme byli jeden gol od soupeře 6:7 a hráli vyrovnanou partii. Ovšem opět v závěru prvního poločasu jsme nestačili a po chybách jak v útoku tak v obraně nám opět soupeř odskočili nejprve dvěma a pak ještě čtyřmi brankami v řadě. Poločas jsme prohráli rozdílem 6-ti branek 8:14.

Začátek druhého poločasu jsme herně vůbec nezvládli. Pražané nám hned v úvodu nasázeli 5 branek v řadě a tím odskočili na rozdíl hrozivých deseti branek. Následovala vyrovnaná pasáž, když jsme se probudili po průvanu v začátku poločasu. Začali jsme lépe bránit a prosazovat se v útoku, vycházeli i rychlé brejky. Ovšem po deseti minutách opět přišel útlum, vyčerpání a soupeř nám opět uštědřil 4 branky v řadě. V závěru se nám ještě podařilo 3 brankami snížit na konečných 18:31.

Máme před sebou 2 měsíce přípravy před začátkem jarní části. Musíme zlepšit obranu, nabrat fyzičku a naučit se poprat o každý mít a jít do zápasu s touhou vyhrát a poprat se o vítězství.