Budějovická premiéra mladších žáků

České Budějovice : Strakonice

6:18 (4:8)

Druhé kolo KP mladších žáků se odehrálo v domácím prostředí Lokoarény. V prvním utkání jsme nastoupili proti favorizovaným hráčům ze Strakonic. Úvod utkání se nám zadařil velmi dobře, v 5. minutě jsme vedli 3:1, ale to bylo vše, co se povedlo. 3 neproměněné 7-mi metrové hody a lepší pohyb a technika hostů  a naše hrubé technické chyby znamenalo, že jsme první poločas prohráli 4:8 a celý zápas nakonec 6:18. Dvě branky za druhý poločas je opravdu málo a hovoří to tak za vše:-(. Nutno dodat, že tým se potýká s marodkou a to jak dlouhodobě zraněný Filip Joza, tak nyní nás oslabilo i zranění Martina Kadlece. Družstvo tak v současné době hledá středovou spojku, zde nachází místo velmi šikovný Kája Uhlíř.

Branky: Adam Dolejš 3, Marek Houška 2 a Kája Uhlíř 1, Velmi dobrý výkon podali oba brankáři Maryáš Bajt a Marek Netrval,

České Budějovice : Jiskra Třeboň

15:19 (5:12)

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Jiskře Třeboň. Ani  v tomto případě se zápas nevyvíjel nijak úspěšně. 7. minuta 2:6, 18. minuta 4:10. nakonec poločas 5:12. Stále to samé, soupeř nás přehrává v individuálních akcích jeden proti jednomu, ale též střelecky z dálky. Druhý poločas již nebyl tak jednoznačný a nakonec jsme tedy korigovali výsledek na 15:19. Začalo se lépe střelecky dařit, nicméně na vítězství to stále nestačí. Snad tedy příští týden v Třeboni:-(. Mile překvapil v 2. poločase v brance  Marek Netrval, nicméně i Matyáš Bajt je v dobré formě, bohužel obrana jim moc nepomůže.

Branky: Kája Uhlíř 6, Marek Houška a Adam Dolejš 4, Fanda Kojan 1.

Sestavu ještě doplnili Filip Sýkora, Adam Titl, Erik Makovec, David Vach a Filip Sojka, v brance Matyáš Bajt a Marek Netrval