Muži B: Milevsko – Loko B 21:20

Milevsko x Loko ČB „B“

21:20 (12:4)

Další kolo krajské soutěže mužů zaválo „staré pány“ do Milevska.

V prvním poločase se nám prostě střelecky vůbec nedařilo. Po uspěchaném útoku končila bohužel většina střel buď na domácím gólmanovi nebo vedle branky. Alespoň obrana trochu fungovala, ale ani tahle činnost nebyla podle našich představ. Žalostný poločasový výsledek 12:4 vypadal opravdu děsivě.

Přestávku jsme využili k debatě o vývoji utkání a možných herních variantách. Přeci jen je nás spousta trenérů. Závěr byl: přitvrdit, zrychlit, zakončit!!!

Do druhého poločasu jakoby nastoupil jiný mančaft. Začali jsme vycházet z precizní obrany, kterou vyztužil i Thomas v brance. Útok začal tvořit a přesně zakončovat a tak byl stav ve dvacáté deváté minutě druhé půle 20:19 po šňůře našich pěti branek. Bohužel se nám nepodařilo odbránit poslední útok domácích a tak jsme v závěrečných vteřinách jen korigovali výsledek.

Závěrem. První půle byla na ručník. Po povedené druhé půli jsme ale Z Milevska odjížděli se vztyčenou hlavou. Tak snad v posledním podzimním kole ve Strakonicích…