Odevzdaný výkon

TJ Sokol Kobylisy II. x Loko ČB

27:21 (12:9)

V sobotu dopoledne vyrazily starší dorostenky po dlouhé pauze ke svému poslednímu venkovnímu utkání. Mířily za svými soupeřkami ze Sokola Kobylis. Po posledním zápase si chtěly zpravit reputaci a pokusit se ukořistit další body do tabulky.

Vstup do utkání byl opět velice špatný. Spousta technických chyb a nechycených míčů znamenala brzké vedení soupeřek, které se nám naštěstí povedlo ještě dotáhnout. V zápase nás klasicky držela Markéta Scheichlová v bráně, která likvidovala jednu střelu za druhou. Bohužel i na druhé straně stála hráčka, ze které jsme zbytečně dělali brankařku. Poločas tedy skončil 12:9.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s vizí zlepšené střelby a obrany. Bohužel tato pasáž hry byla ještě horší než ta první. To co fungovalo v první půli, přestalo fungovat a tak soupeřky jednoduše zvyšovaly náskok. Postupně v dusném prostředí docházely síly oběma týmům a to se podepisovalo na hře. Konečný stav se zastavil na 27:21.

Zápas jednoznačně rozhodlo nasazení všech hráček. Na některých po počátečních nezdarech byla vidět odevzdanost a strach z dalšího neúspěchu. Soupeřky nehrály žádný extra zápas a dalo se nad nimi zvítězit, ale zbytečnými ztrátami míčů a laxním zakončováním střelby jsme jim výhru darovali.

Teď už nezbývá nic jiného než tento nezdar hodit za hlavu a sebrat veškeré síly k poslednímu zápasu sezóny, který možná bude pro tuto partu posledním v kategorii starších dorostenek. Na domácí palubovce přivítáme v sobotu 14.5. od 11 hodin soupeřky z Astry Praha, se kterými jsme na podzim hráli velice vyrovnanou partii.

Sestava a branky:

Loko ČB: Scheichlová – Chasáková 7, Tomášková 4, Gottfriedová 3, Matoušová 3, Šírková 2, Chrástková 1, Dvořáková 1, Farková, Steierová

TJ Sokol Kobylisy II.: Seifertová 8, Novotná 5, Bursíková 4, Klausová 4, Novotná N. 2, Novotná K. 2, Bardonová 1, Rousová 1

ŽK: 1 : 1, Vyloučení: 0 : 3, Sedmičky: 3/3 : 1/2, Diváci: 20

Rozhodčí: Podzimek, Vlk