Vítězství na Milevskem

Lokomotiva ČB – HC Milevsko77966_355883084552513_91440143_o
31:11 (14:8)

Branky a sestavy: Formánková, Scheichlová – Hondlíková 7, Dolejšová 6, Kolbová 4, Poláčková 4, Chasáková 2, Oupicová 2, Korandová 2, Šírková 1, Králová 1, Klimešová 1, Řezáčová 1, Farková
Před utkáním jsme se rozloučili s naší dlouholetou oporou Darčou „Vejvodovou“ JEŽKOVOU, za všechno ji ještě jednou chceme touto cestou poděkovat.

unnamed
K dalším ligovému zápasu nám los přivál družstvo z Milevska. Po minulé remíze z Chebu jsme chtěli konečně uspět.

Od začátku zápasu jsme diktovali tempo hry a soupeř narážel na naši organizovanou obranu, a tak nás jen trápila naše dlouhodobá nemoc – proměňování vyložených šancí (tímto problémem se potýkáme od začátku sezóny a myslím si, že nás to stálo již tři body). Skóre zápasu se zastavilo jen za stavu 6:3, pak se rozjel náš brankostroj. Poločas jsme skončili vedením o osm branek 14:6.

Do druhé půle jsme si řekli, že musíme být trpělivý v obraně a ostatní už přijde samo. Děvčata splnila až na malé chyby naše pokyny a soupeře devastovala rychlými protiútoky. Pohodlně jsme si dokráčeli za vítězstvím i v druhém poločase 17:5, celkové skóre se zastavilo na dvaceti brankovém rozdílu. Musím pochválit všechna děvčata za přístup k zápasu a nepodcenily soupeře ani v jednom okamžiku.

Další zápas sehrajeme až za čtrnáct dní na horké půdě na Astře Praha, ta prověří teprve naše kvality