4. kolo KP mladších žáků – Strakonice

Jiskra Třeboň – Loko České Budějovice

18:18 (9:11)

Sestava a branky: Bajt, Völfl – Houška, Novotný T., 6, Böhm 3, Plášil 2, Metelec 1, Titl, Koláček

HBC Strakonice – Loko České Budějovice

23:11 (12:6)

Sestava a branky: Bajt, Völfl – Novotný T. 4, Houška 3, Plášil 2, Böhm 1, Metelec, Titl, Koláček

Toto kolo bylo poznamenáno slabou účastí, nemoci a rodinné záležitosti měli za následek, že jsme odjeli do Strakonic s dvěma brankáři a jedním hráčem na střídačce. Nicméně vše špatné je pro něco dobré a to, že si všichni ti, co jeli do syta zahráli. A byl jsme mile překvapen, škoda jen, že jsme nevyužili vedení v zápase proti Třeboni,kdy jsme si celý zápas udržovali dvoubrankové vedení, které jsme si v posledních minutách nechali utéct a dokonce jsme se museli strachovat o body, když necelou minutu před koncem jsme prohrávali o branku, nakonec jsme vydřeli cenný bod (měli být dva:-().

Ve druhém zápase jsme stačili držet krok pouze půlku prvního poločasu. Pak přišla serie domácích a ze stavu 4:4 (v 9. minutě) bylo během 4 minut hrozivých 8:4 a závěr půle nakonec 12:6. Síly ubývali a ve druhé půli jsme nebyli schopni dát branku a tak během 14 minut jsme vstřelili jednu, kdežto soupeř 9. V závěru se nakonec podařilo snížit, nicméně proti Strakonicím neumíme najít lék.