Mladší žáci – poslední kolo doma

Loko Č. Budějovice – Jiskra Třeboň

19:18 (11:9)

Sestava a střelci: Bajt – Kojan 6, Houška, Ludvík 3, Plášil, Böhm, Titl 2, Novotný V. 1, Metelec, Koláček, Kadlec,

Nervy drásající zápas, nakonec se šťastným koncem:-) Začátek nám skvěle vyšel, 10. minuta a vedli jsme 4:1. Dařil se jak útok, tak obrana. Ovšem postupně nám začali třeboňští dělat větší a větší problémy. Přesto s podařilo zvítězit poločas o dvě.

Druhou půli jsme také dobře rozjeli a tak 4 minuty před koncem jsme vedli o 5 branek 18:13. Ovšem pak na nás soupeř vysunul osobní obranu a rázem bylo vše jinak. O vítězství jsme rozhodli až v posledních vteřinách, když Fanda střelil naši poslední, ovšem vítěznou branku.

Loko Č. Budějovice – ČZ HBC Strakonice

9:21 (3:11)

Sestava a střelci: Bajt – Kojan 3, Houška 2, Plášil, Kadlec, Novotný V, Titl 1, Metelec, Koláček, Böhm, Ludvík

Úplný opak předchozího utkání. Jak se řeknou Strakonice, kluci sklopí hlavy a nechtějí vyhrát. Soupeř nebyl lepší, ale my nechceme vyhrát. Škoda prvního poločasu, když nám Straky utekly a my nechtěli dávat branky. 3 kousky za půlku je moc málo. Druhý poločas již byl lepší, ale již se nepodařilo ztrátu dohnat. Na domácí půdě se nám nepodařilo se ctí ukončit sezonu 20116/17.

/data/1/b/1bff2acf-6ad1-40de-bb92-38bb453f4c57/hazenacb.cz/www/wp content/uploads/2017/05/DSC 1240