Vítězná ligová premiéra Bábovek

Loko ČB – Slavoj Tachov
33:26 (20:16)

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a hned od začátku jsme si udržovali mírné vedení. Soupeř vyrukoval osobní obranou na Bábovku Aničku, ale tím se otevřel prostor pro ostatní Bábovky, které toho skvěle využily a kolektivním výkonem jsme soupeři odskočili na poločasových 20:16.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že pokud se vyvarujeme zbrklostí hlavně při přechodu do rychlého útoku a nebudeme tak zbytečně ztrácet míče, měli bychom zápas dotáhnout do vítězného konce. To všechny holky plnily téměř skvěle, soupeř sice do padesáté minuty ještě hodně kousal, ale skvěle bojující Bábovky drama nedopustily a v poslední desetiminutovce si vytvořily osmibrankový náskok a zápas tak dotáhly do vítězného konce 33:26. Do hry se tak dostaly všechny Bábovky, které byly na zápise a tak bych jim chtěl všem poděkovat za hezký a kolektivní výkon, který několikrát vyšperkovaly krásnými propečenými bábovkovými akcemi 🙂