Bábovky potvrdily roli favorita

TJ Lokomotiva ČB – Sokol Lázně Kynžvart
29:20 (18:10)

Před začátkem utkání jsme byli v pozici papírového favorita, ovšem soupeře jsme neznali a tak náš úkol zněl zcela jasně, nepodcenit ho.

Do 12. minuty byl zápas vyrovnaný, poté jsme otěže utkání převzali do svých rukou a poločas vyhráli 18:10

Do druhé půle jsme nastupovali díky osmibrankovému vedení v dobrém psychickém rozpoložení. Ovšem kladli jsme si na srdce, že házená je rychlá hra a i takovýto náskok se může v případě nízké koncentrace zcela rozplynout.

Ovšem holky nastoupily do druhé části zcela v pohodě, žádné drama nepřipustily, soupeři nepovolily snížit náskok méně jak na osm branek a zápas tak dovedly do vítězného konce 29:20

Chtěl bych pochválit celý tým především za trpělivou hru s minimem chyb, hlavně v první půli. Co se příliš nedařilo, bylo proměňování jasných brankových příležitostí, ale to je náš dlouhodobější problém.

Ale celkově všem holkám za předvedený výkon děkuji.

Dále bych chtěl poděkovat skvělým divákům a zejména pak hokejbalistům z HSC Jaguars, kteří vytvořili vynikající diváckou kulisu.

K poslednímu utkání podzimní části nastoupíme v sobotu 8.12. proti týmu Kobylisy.

Tímto bych chtěl na toto utkání pozvat všechny příznivce.