Miníci Lokotky třikrát se Strakama

Loko Č. Budějovice – ČZ HBC Strakonice 1921 A

8:24 (4:10)

Setava a střelci: Borovka 2, Čapková 1, David 2, Domin 2, Kuchař 1, Kocourek, Papanová, Plch  Z., Plch J., Poláková, Sobotka, Syrovátka, Šimeček, Šlajferčíková, Zimmelová, Pávek

Páteční vstup do zápasu byl z naší strany docela vlažný. První gól jsme dali až v osmé minutě. Ale celý první poločas jsme s Áčkem Strakonic drželi krok. Ve dvanácté minutě jsme snížili na 3:6, v patnácté na 4:7. Posledních pět minut jsme opět vypustili a nechali soupeře odskočit na poločasový výsledek 4:10.

Druhý poločas zahájili lépe hosté, my opět snižujeme na 5:11, 6:11. Do 13. minuty družstvo bojuje, v brance nás drží Kocour. Výsledek ještě korigujeme na 8:15. Pak ovšem přichází poslední pětiminutovka zápasu a my dostáváme 9 gólů!!! Jak jsme si řekli hned po zápase, bez střelby a hry jeden na jednoho to nepůjde. Většinu gólů jsme dostali z našich ztrát balónů a špatných přihrávek.

No nic jdeme domů se vyspat, zítra nás čeká další dvojzápas, tak snad bude líp!!!

Loko Č. Budějovice – ČZ HBC Strakonice 1921 B

6:10 (2:5)

Sestava a střelci: Borovka 2, Čapková 1, David 2, Domin, Kuchař, Kocourek, Papanová, Plch Z., Plch J. 1, Poláková, Sobotka, Syrovátka, Šimeček, Šlajferčíková, Zimmelová, Pávek

S novým dnem přijel do naší haly nový soupeř, strakonické Béčko. Z předchozího zápasu jsme naše hráče nabádali k větší aktivitě, pohybu a hry jeden na jednoho. Ale, ale. Bohužel hráči předváděli přesně pravý opak. První gól jsme dali až v 11. minutě, v té samé minutě jsme dali i druhý gól. A to bylo z naší strany vše. Poločasový výsledek 2:5 mohl být větší, ale podrželi nás brankáři Matěj a Šimon.

Do druhého poločasu jsme se vyburcovali, zlepšili jsme přihrávky, zrychlili pohyb na nohou a snižovali až na 4:7, 5:8, 6:8. Ale opět nám utekla koncovka, vystřídala jsme celou sestavu, ale žádná změna nepomohla.

Tak se nadechneme a jdeme do posledního zápasu, budeme bojovat a ono to vyjde.

Loko Č. Budějovice – ČZ HBC Strakonice 1921 C

4:6 (3:4)

Sestava a střelci: Borovka 1, Čapková, David, Domin 1, Kuchař 1, Kocourek, Papanová, Plch Z., Plch J. 1, Poláková, Sobotka, Syrovátka, Šimeček, Šlajferčíková, Zimmelová, Pávek

Co k tomu napsat? Kdo tam byl, tak to viděl.

Do zápasu vstupujeme gólem v první minutě, hosté srovnávají. V sedmé minutě 2:1 pro domácí, soupeř ve 14. minutě vyrovnává. V 19. minutě opět vedeme 3:2. V tuto chvíli místo, abychom dohráli v klidu, ztrácíme míč a soupeř se ujímá poločasového vedení 3:4.

O poločase hráče burcujeme k bojovnosti. Opak je pravdou. V desáté minutě srovnáváme skóre na 4:4. Za celý poločas jsme nepředvedli nic házenkářského. Když jsme na střídačce, tak místo fandění probíráme jiné věci. To co říká trenér, neslyšíme, i když trenérku může trefit šlak a nejradši by vběhla na hřiště a hráče sama nasměrovávala.

No nic je to za náma!!! Poučíme se z chyb, na tréninku více potrénujeme, každý tomu dáme více ze sebe a na dalším zápase uvidíme.

Také děkujeme za podporu diváků!!!

Poslední zápas sezóny hrajeme opět v LOKO aréně od 17:15h s Třeboní a to v pátek 14. 12. .