Jiskra Havlíčkův Brod : TJ Loko České Budějovice

2. liga muži
JiskraHavlíčkův Brod : TJ Loko České Budějovice
30:27(16:12)

Minulou neděli jsme odehráli zápas proti Jiskře Havlíčkův Brod. Ze kterého bohužel nepřivezli body ani mladší dorostenci. Ze začátku zápasu jsme soupeřům utekli o 3 góly. Poté nám bohužel ve střelbě nepřálo štěstí a soupeř začal dotahovat náš náskok. V půlce prvního poločasu jsme začali dělat chyby ,jak v útoku, tak i v obraně. Začali jsme ztrácet míče a dostávali 2 minutové tresty. Konec prvního poločasu skončil skoré 16:12.

Na začátku 2. poločasu jsme přestali dělat chyby. Začalo se nám dařit v útoku i v obraně. Když prošel míč brankář vše vychytal. Celý 2. poločas jsme doháněli soupeře, ale bohužel marně. V 8 minutě jsme dorovnali na 18:17 ,ale soupeř se nevzdával. Poté už jsme do konce zápasu udržovali skoré o 2 body. Domů jsme 2 body do naší tabulky bohužel nepřivezli.

Autor: David Kadlec