Bábovky vypadly z Českého poháru

V sobotu se Bábovky střetly s týmem z Havlíčkova Brodu v rámci 2. kola Českého poháru.

První poločas byl dost vyrovnaný a až v posledních pěti minutách se Bábovky trhly a do druhého poločasu šly s náskokem třech branek. (20:17)

Začátek druhého poločasu se vůbec nepovedl a soupeřky z Havlíčkova Brodu otočily skóre ve svůj prospěch.Díky hromadě technických chyb a špatné obraně Bábovky prohrály 29:33 a vypadly z Českého poháru.

Již tuto sobotu 7.9. od 15h, vás zvou Bábovky na první ligový zápas proti novému týmu „Házená Rokycany“ a doufají, že získají první dva body do tabulky.

Autor článku: Anna Dolejšová