Dorostenky i ve třetím kole stále bez porážky

TJ Lokomotiva České Budějovice – HBC JVP Strakonice 1921

28:28 (17:17)

V neděli 22.9 jsme s holkami odehrály na domácí půdě zápas proti HBC JVP Strakonice.

Do zápasu jsme nastupovaly s dobrou náladou a chutí vyhrát. První poločas začal gólem od strakonických holek, který jim ale naše hráčka Markéta Houšková oplatila. Na začátku poločasu jsme se soupeřek trochu lekly, čekaly jsme výhru zadarmo a proto půlku prvního poločasu Strakonice vedly.

To se však ve 21 minutě změnilo. Po timeu od Strakonic jsme se s holkami vzchopily a začaly pořádně bránit a hrát. První poločas skončil 17:17. Po desetiminutové pauze jsme byly s holkami namotivované bojovat a nechat na hřišti všechno. Celý druhý poločas jsme se přetahovaly o gól nebo o dva. V poslední minutě to bylo nejvíc napínavé, nechtěly jsme prohrát ale pro výhru jsme měly udělat více už v prvním poločase, kdy jsme si nechaly nastřílet zbytečné góly. Proto zápas skončil 28:28 a my si připisujeme aspoň 1 bod do tabulky. Zápas to byl náročný, a věřím že jsme na hřišti s holkami nechaly všechno. Další domácí zápas odehrajeme v sobotu 12.10. 2024 od 13:00 s TJ Sokol Kobylisy II., tak nás přijďte podpořit.

Článek napsala Sára Horáková

Sestava, branky a průběh zápasu:

TJ Loko České Budějovice – HBC JVP Strakonice 1921 28:28 – Český svaz házené (handball.cz)