Dorostenky doma opět vítězně

TJ Lokomotiva České Budějovice – TJ Sokol Kobylisy II.

38:18 (17:8)

Jak viděla sobotní zápas dorostenek vedoucí družstva Maruška Nevoralová?

Tuto sobotu dne 12.10. mladší dorostenky TJ Lokomotiva České Budějovice odehrály domácí utkání proti TJ Sokol Kobylisy II.

Start a průběh prvního poločasu se neodehrával dle našeho očekávání. Nasazení a výkon tomu zcela neodpovídal, i přesto, že holky vedly, nechaly se ovlivnit tempem a hrou soupeře, samotná hra byla spíše chaotická, nestandardní, nedokázaly se významně střelecky prosadit, nacvičené kombinace úplně nevycházely, což přineslo značné chyby a nedostatky na obou stranách. Do šaten odcházely za stavu 17:8.

Ve druhém poločase trenér změnil taktiku na protihráčky, která přinesla do hry větší dynamičnost. Holky nasadily větší koncentraci na hru, zrychlily tempo, zlepšily obranu a sehrané signály přinášely branky. Za podpory domácího publika, zraněné spoluhráčky a starších žaček, které pravidelně posiluji tým mladších dorostenek TJ Lokomotiva České Budějovice dokázaly jednoznačně vyhrát s 20 gólovým rozdílem nad TJ Sokol Kobylisy 38:18.

Tento zápas je třetím vítězstvím mladších dorostenek TJ Loko České Budějovice, nicméně ale tím největším vítězstvím je, že mají skvělý kolektiv, hrají týmově, mají chuť hrát a u každé z hráček existuje potenciál zlepšení a rozvíjení se.

Holky, moc děkujeme a přejeme do dalších zápasů hodně štěstí! 😊

Tím nejbližším utkáním je sobota dne 19.10. proti DHK Slavoj Žirovnice.

Soupiska, vstřelené branky a průběh utkání:

TJ Loko České Budějovice – TJ Sokol Kobylisy II. 38:18 – Český svaz házené (handball.cz)