Bábovky prorazily pražské Kobylky

V sobotu, 12.10.2024, odehrály Bábovky 5. druholigový zápas proti pražským Kobylkám.

První čtvrt hodinu Bábovky vyhrávaly, ale poté kvůli technickým chybám se Kobylkám podařilo Bábovky dohnat a do konce poločasu se sice podařilo dát pár gólů, ale bohužel jich i pár inkasovaly. Poločas tedy skončil 10:10.

Druhý poločas Bábovky nezačaly úplně nejlépe, ale nevzdaly se a bojovaly až do samotného konce. Obrana v druhé půli fungovala daleko lépe než v té první. Nejvíce ale musím vyzdvihnout výkon Adély Pufferové, která svými fantastickými zákroky držela Bábovky nad vodou, jako se jí to podařilo už v několika minulých zápasech. Druhý poločas skončil 21:17, takže pro tuto dobu jsou Bábovky na domácí půdě neporazitelné.

Na další zápas se můžeme těšit v sobotu 19.10.2024 od 10:00 venku proti TJ Turnov. Držte Bábovkám palce, ať přivezou další dva body do tabulky.

Autor článku:  Veronika Vaňková