Cenná výhra v Plzni

V sobotním dopoledni jsme odehrály náš 4. druholigový zápas s týmem HC Plzeň.

V prvních deseti minutách se nám povedlo vytvořit náskok díky obraně a rychlým protiútokům. Potom se však plzeňská obrana zlepšila, a kvůli našim technickým chybám a nepřesným střelám se podařilo týmu Plzně vyrovnat, a tak první poločas skončil (12:12).

Ve druhém poločase se hra přiostřila a hra byla jako na houpačce. Tým Plzně se nadechoval k náporu a již vedl (20:17). Náš tým se trpělivou hrou a lepší obranou začal zvedat a držel výsledek pod kontrolou. Ve 26. minutě se nám podařilo výsledek vyrovnat. Díky neproměněné sedmičce plzeňské hráčky a dvou gólů jsme výsledek otočily. Zápas tak skončil 27:25.

Toto cenné vítězství nás posílilo a dodalo nám sebevědomí do dalšího zápasu, který odehrajeme na domácí půdě 12.10. v 15:00 s TJ Sokol Kobylisy. Přijďte nás podpořit.

Autor: Nicol Drnková