Bábovky si připsaly další důležité body

V sobotu 19. října Bábovky vyrazily do dalekého Turnova. Začátek utkání nebyl podle našich představ, chyby v obraně vedly k několika sedmimetrovým hodům.

Zároveň technické chyby a neproměněné střely na branku, nám průběh prvního poločasu nezlehčovaly. Naštěstí v posledních minutách prvního poločasu jsme začaly snižovat náskok domácího týmu a zakončily ho skórem 11:12.

Do druhého poločasu jsme vstoupily mnohem lépe a po pár minutách jsme převzaly vedení nad domácím týmem. Zapojily jsme rychlé útoky, zkvalitnily obranu a to nás dovedlo do vítězného konce. Zápas skončil naší výhrou 25:21.

Zároveň bychom Vás rády pozvaly na náš další zápas, který odehrajeme na domácí půdě 2. listopadu od 15:00 proti týmu Jiskra Havl. Brod.

Autor článku: Magdaléna Lahodná