Bábovky oplatily Pardubicím podzimní porážku

TJ Lokomotiva ČB – DHK Pardubice

33:29 (15:14)

K poslednímu domácímu zápasu přijely soupeřky z Pardubic,
očekával se těžký zápas a boj o každý gól a míč, což se také potvrdilo.

Bylo to vyrovnané utkání a podle mého, se hrála pěkná házená, která se určitě líbila i divákům. Jistým mínusem zápasu byla nefungující světelná tabule, kdy nevíme kolik minut je odehráno a zároveň počítadlo bez některých čísel….

Začátek zápasu se nám moc nedařila obrana, kdy rozhodčí pískli několik sedmiček proti nám a my jsme házeli jednu. V závěru prvního poločasu jsme zrychlili hru, povedlo se několik rychlých protiútoků, což jsou nejednodušší góly a poločasový výsledek tak byl 15:14.

Řekli jsme si, že v tom nepolevíme a budeme hrát dál, zápas se nám podařilo nakonec dotáhnout do vítězného konce a Pardubice si odváží prohru 33:29….

Já osobně jsem měla velký strach z tohoto zápasu, protože já a Terka Pánků jsme ve čtvrtek dobraly antibiotika, Anička šetří koleno a bylo nás málo… I proto mám velikou radost, že se nám povedlo zvítězit a můžeme být tak na 2. místě v tabulce 🙂

Autor článku: Zuzana Hondlíková