Výhra se Sezimákem

Lokomotiva ČB – Spartak Sezimovo Ústí

32:8 (20:5)

Sestava a střelci: Pellar – Steinbauer 5, Rosvald, Steier, Benda 11, Dostál 4, Václavík 1, Dolejš, Bábský 7, Beyzat, Řezníček 1, Jílek 3,

K utkání se Spartakem jsme nastupovali jako favorité, i když v koutku duše nás strašilo 21 branek, které soupeř nadělil Třeboni.

Nic jsme nepodcenili a začali jsme hrát od začátku velice dobře v obraně a soupeře jsme deptali rychlým přechodem do útoku. V desáté minutě jsme dostali první gól, ale soupeř neměl v této fázi vůbec šanci. Poločas skončil 20:5. Celkem jsme byli spokojeni s hrou a samo sebou i s výsledkem.

Jako již tradičně na Loko, nejdou nám starty do druhého poločasu. Pánové si mysleli, že jim to tam napadá samo, ejhle nenapadalo. Místo koncertu v druhé půli, se utkání změnilo tragikomedii.

Přestali jsme běhat a soupeř naštěstí nebyl z těch, který by toho využil ke korigování výsledků. Dokud si budete dělat na hřišti, co chcete, nikdy to hoši nebude fungovat.

Stále nám chybí hra křídel je prostě mizerná. Budete muset hoši na křídlech hodně zabrat. 🙁