Z výletu bez bodů

Třeboň x České Budějovice

26:24 (13:12)

Do Třeboňské haly jsme v sobotu po obědě vyrazili v osmi lidech. Při rozcvičování se naštěstí nikomu nic nestalo a tak jsme mohli během utkání prostřídat alespoň jednoho hráče. Od začátku bylo jasné, že zápas bude velmi vyrovnaný. Do poločasu se ve vedení střídali oba soupeři až do stavu 13:12 pro domácí po první půlce. V druhé půlce jsme se již do vedení nedostali, ale stále jsme se drželi na dostřel (17. minuta 2. poločasu – 19:19). V závěru utkání jsme však již pouze dotahovali většinou dvoubrankový náskok soupeře.

Některé možné příčiny porážky:

1. Scházely nám jednoznačně góly chybějících spojek (Lukáš, Dominik)
  2. Nedokázaly jsme ubránit střelce soupeře (11 branek na jednoho hráče je opravdu dost)
  3. I když Šimi podal standartní výkon, něktré góly z křídla nebo z dálky to chtělo chytit.
  4. Některá zbytečná vyloučení (Ivošovu dvouminutovku jsme prohrály 3:0)
  5. Technické chyby

Na druhou stranu musím hráče pochválit za bojovnost až do konce a solidní výkony na často nezvyklých postech (Guti, Ivoš).

Sestava a střelci: Kettner Ondřej 2, Kuchyňka Martin, Gutwirth Michal 7, Sýkora Ondřej 3, Kettner Filip 2, Burdík Ivo 5, Kodl Vojtěch 5