PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SE SLÁVKOU

????????????????????????????????????LOKOMOTIVA ČB – TATRAN STŘEŠOVICE S
25:26

Na přátelském utkání jsme se domluvili s naší brankařkou Vendulkou, která u nás hostuje právě z Tatranu Střešovice S.

Družstvo Tatranu Střešovice S je složeno z bývalých hráček Slávie Praha (jak značí S v názvu) a ve svém středu mají i bývalé reprezentantky. S trenérem hostí bylo domluveno, že utkání bude hráno na 3×20 minut. Po nezbytném rozcvičení a udělení rad, zahájil pan rozhodčí Jirka Větrovský utkání.
První třetinu jsme odehráli s obranným systémem 1:5, se kterým si hra soupeřek věděla rady a přesnou kombinací nás rozebírala. Bohužel se nám nedařila ani útočná hra. Po zásluze prohráváme 5:10.
Druhou třetinou začínáme s naší obrannou, kterou pilujeme celou zimu (zatím ji nebudu zveřejňovat, ať si na ní nemohou soupeřky připravit, teda pokud tyto články vůbec čtou). Tato obrana i tak zkušeným hráčkám dělala velké problémy (některé se přiznaly u piva, že proti této obranně nikdy nehrály). My jsme stav utkání začali otáčet a pomalu se hra výsledkově vyrovnávala. Po druhé třetině svítí na tabuli 15:17, ale stále pro hráčky Tatranu.
Na poslední třetinu jsme hráčkám přichystali nenáviděnou celoplošnou osobní obranu, čímž jsme soupeře dokonale zaskočili a dostali se konečně do vedení. Obranu jsme hráli pouze 5 minut, neboť další den bylo mistrovské utkání a nechtěli jsme holky utavit. Přešli jsme na klasickou obranu a po sérii chyb byl stav utkání těsně před koncem remízový. Přichází naše chyba a Petra Vozobulová střílí rozhodující branku na 25:26.
Pro nás to bylo velice prospěšné utkání, kde jsme si vyzkoušeli a otestovali, vše co jsme potřebovali. Dorostenka Saša Šírková si řekla svým výkonem o sobotní nominaci na II. ligu. Velice a mile jsem byl překvapen návštěvou na tomto utkání, kde se sešlo více jak 50 lidiček. Jen od Hujerů jich bylo 15, přijela i teta Máňa 🙂