????????????????????????????????????

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem – TJ Lokomotiva České Budějovice
22 : 16 / 12:10 /
Sestava a střelci:

První utkání jarní části soutěže žen s vedoucím týmem druhé ligy začalo z obou stran velice opatrně, hráčky hostujícího týmu se zaměřily na kvalitní obranu a postupně se ujaly vedení 2:0, ale domácí tým brzo vyrovnal a tak se skóre utkání přelévalo celý prvý poločas o jednu max. dvě branky na každou stranu a tak skončil první poločas 12:10 pro domácí Bělou (Malé doplnění: Velký podíl na obrat v prvním poločase byla přesilovka hostí, kdy nás soupř deklasoval 3:0 a tato situace jej postavila na nohy a dala hráčkám klid).
Vstup do druhého poločasu se daleko lépe než hostům povedl domácím hráčkám, které postupně své vedení navyšovaly až na rozdíl 10 branek a tak ve 47 minutě !!!! zápasu svítil na ukazateli skóre výsledek hrozivých 20:10 !!!!!! V tento okamžik si trenéři hostů vzali herní time-out, vydali pokyny k tvrdší obraně, změně obranného systému 1:2:3 a přechodu do rychlých protiútoků a okamžité střelbě z výskoku při náběhu spojek z druhé vlny. Až po tomto zákroku, změnou obranného i útočného systému a šňůrou několika branek v řadě se podařilo zkorigovat výsledek utkání na konečných a zasloužených 22:16 pro domácí Bělou pod Bezdězem.

POSTŘEHY TRENÉRŮ :
-obranná činnost – SUPER, zejména první poločas a po změně na systém 1:2:3
-rychlé přechody z obrany do útoku – BÍDA, nepřesné dlouhé přihrávky, na obsazené hráčky
-střelba ze všech postů –ZMAR a MIZÉRIE – Gábina, Zuzana, Petra, Jana, Adéla – 0 branek!!!!!
-brankařky– Hadice první poločas SUPER, druhý tak na 50% (nebyla to však chyba brankařky, ale mizerné hry), Vendula- druhý poločas – SUPER

-možná by jsme měli k držstvu přizvat i sportovního psychologa ( děvčata větší důvěru ve svoji kvalitu, moc si vše berete:

Myslím si že Hans napsal článek velmi výstižně a nám nezbývá nic jiného než začít zase začít hezky od nuly. Příští týden máme pro Vás malou lahůdku a to v pátek tréninkové utkání s  Tatranem Střešovice S, jedná se o bývalé hráčky Slávie Praha s mnoha reprezentantkami od 18:30 a v sobotu druhý tým II.ligy házenkářky Chebu od 15:00 vše v Lokoaréně