KP mladší žáci Strakonice

Strakonice

Jiskra Třeboň – Lokomotiva Č. Budějovice

19:21 (9:10)

Sestava a střelci: Bajt, Netrval – Joza 6, Kojan 4, Uhlíř, Klimeš 3, Dolejš, Houška 2, Titl 1, Makovec

Již 4. kolo KP, opět jsme se vrátili do Strakonic a první zápas sehráli s Jiskrou Třeboň. Výborný začátek: 5. minuta 1:3, 8. minuta 2:5, 11. minuta 3:7. Ovšem pak přišla šňůra třeboňských a najednou v 16. minutě nerozhodný stav 7:7. Dokonce dvě minuty před koncem soupeř vedl 9:8, ale konec poločasu jsme zvládli lépe a tak jsme uhráli první půli 9:10. Do druhé půle jsme vlétli lépe my a kluci se hned v úvodu utrhli na 10:13. Stále během druhé půle jsme si udržovali náskok a navíc jsme si postupně zvyšovali vedení. Nicméně závěr se opět stal dramatickým. Vedli jsme již 16:20, ale během chvilky dvě minuty před koncem opět rozdíl dvou branek 18:20. Vítězství jsme již nepustili a tak máme další vítězství 19:21.

Výtečné výkony jak golmanů, tak celého mužstva.:-)

HBC Strakonice – Lokomotiva Č. Budějovice

21:18 (12:6)

Sestava a střelci: Bajt 1, Netrval – Joza 10, Dolejš 6, Kojan 1, Uhlíř, Klimeš, Houška, Titl, Makovec

Ač se nám minulý týden podařilo se Strakonicemi uhrát bod, tentokrát se nám výsledek nepodařilo zopakovat. Spíš naopak. První branku jsme vstřelili my, ještě 6 minut jsme drželi krok, ovšem chyby v rozehrávce a ztráty balónů umožnili rychlými brejky domácím získat vedení 7:3. Pak jsme dvěma brankami snížili na  7:5, nicméně první poločas skončil pro nás nepříznivě 12:6. Začátek druhého poločasu opět ve znamení domácích a rozdíl se hrozivě zvětšoval: 16:7 v 6. minutě, 13. minuta 20:12. Ovšem na závěr utkání jsme stihli ještě zabojovat a tak jsme korigovali hrozivý výsledek na konečných 21:18. Moc se střelecky nedařilo Kájovi Uhlířovi, když si vypracoval 5 sedmiček a poté, co 4 neproměnil, dostal důvěru Matyáš Bajt a tomu se již podařilo smůlu protrhnout.:-). Navíc nemít Filipa Jozu a jeho 10-ti gólový brankostroj nevím, jak by výsledek vypadal.