KP mladší žáci – historický okamžik v Třeboni

mlži

HBC Strakonice – Lokomotiva Č.B.

20:20 (11:11)

Sestava a střelci: Bajt – Joza 5, Dolejš, Kojan 4, Uhlíř 3, Kadlec 2, Makovec, Klimeš 1, Houška, Titl

První historický bod proti Strakonicím a pak, že to nejde. 🙂 Třetí turnaj mladších žáků se odehrál tentokrát v Třeboni a hned první zápas proti Strakonicím. Skvěle rozehrané utkání 4. minut 0:3, 6. minuta 1:5. Pak se ovšem Strakoničtí kluci chytli a rázem v půlce poločasu srovnáno na 5:5. Pak jsme stále byli o krok napřed, ale soupeř vždy stihl dotáhnout. Poločas skončil smířlivě 11:11. V druhém poločase se pro změnu ujali vedení strakoničtí kluci a my jsme byli ti, kdo musel dotahovat. A dařilo se. V 11. minutě jsme prohrávali 17:15, ovšem během 3. minut jsme stihli bojovným výkonem otočit na 17:19. Ještě 4 minuty před koncem jsme vedli o dvě branky 18:20. Mohli být body 2, ale i ten jeden je úžasný a hlavně zasloužený. Kluci podali jako jeden tým výtečný výkon.

Jiskra Třeboň – Lokomotiva České Budějovice

18:20 (6:10)

Sestava a střelci: Bajt – Dolejš 7, Joza 6, Kadlec, Kojan 2, Uhlíř, Klimeš, Houška 1, Makovec, Titl

Druhé utkání proti domácím z Třeboně. Výborný rozjezd. 11. minuta 1:5. Pak jsme stále udržovali dostatečný náskok, až jsme zvládli poločas vyhrát 6:10. Pravdou je, že v brance soupeře byl nejlepší třeboňský hráč Matěj Jordák. Třeboň proti nám nasadili vysunutou obranu, kterou se nám nakonec dařilo přehrávat. Ovšem v druhé půli již to vypadalo jinak. Do pole soupeře se vrátil Matěj a ten nám, z celkového počtu 12 třeboňských branek, vstřelil 9. Ve 13. minutě jsme vedli o jednu branku 15:16 a báli jsme se o výsledek. Nakonec jsme přeci jenom výsledek uhájili a tak si vezeme z Třeboně krásné 3 body.