KP mladší žáci – naposled letos doma

Lokomotiva České Budějovice – ČZ HBC Strakonice

10:21 (6:12)

Sestava a střelci: Bajt, Völfl – Kojan 4, Houška, Kadlec 2, Titl, Novotný T. 1, Plášil, Szmaragowski, Metelec, Ludvík, Novotný V, Král, Šilinger

Parádní nástup do utkání, 5. minuta 3:1, pak ještě do poloviny poločasu jsme vedli 4:3. Ale přišla 5-ti minutová šňůra soupeře a rázem byl stav 4:10. Ztráty balonů, neproměněné šance a chyby v obraně. Konec prvního poločasu 6:12. Druhý poločas stejný jako první, navíc dát pouze 4 branky s tím se opravdu nedá vyhrávat. Proti strakoncké obraně se nám prostě nedaří prosadit. Ale je třeba věřit:-)

Lokomotiva České Budějovice – TJ Jiskra Třeboň

14:17 (9:9)

Tenhle zápas byl docela smolný. V polovině první půle krásných 5:2, pak ještě 6:5. Třeboňáci stihli otočit na 7:8, pak zas my, takže nakonec poločas smířlivě 9:9. I druhá půle vypadala slibně: 12:10, 13:11, ještě v 14. minutě 14:13. Pak už jsme ale nestihli soupeře udržet a ten nám šňůrou 4 branek nakonec utekl na konečný výsledek 14:17. Kluci bojovali, ale nestačilo to, ale věřím, že to na jaře dáme:-)