porážka týmem od Vajgaru

HÁZENÁ JINDŘICHŮV HRADEC – LOKOMOTIVA ČB
33:26 (18:14)

Sestava a Branky: Formánková , Steierová 1, Gottfriedová 1, Pánková 3, Poláčková 2, Matoušová, Mašková 3, Králová 2, Farková, Dolejšová 8, Oupicová 2, Chasáková 4, Rusfelová

První jihočeské derby, nás zaválo na horkou půdu lídra tabulky družstva Házená Jindřichův Hradec, který proti nám nastoupil v nejsilnější sestavě, kterou má nyní k dispozici. K utkání jsme nastoupili z vědomím, že se loňský rok nebude opakovat, aby nás soupeř podcenil a ani naše sestava neodpovídá té loňské.

Zápas jsme nezahájili moc dobře a v 5 minutě jsme prohrávali a 4:1, pomalinku jsme nabírali dech a začali hru vyrovnávat v 11 minutě svítil stav 6:6, nerozhodný stav jsme drželi až do 16 minuty. Po sérii našich chyb , které soupeř tvrdě trestal drtivým přechodem do protiútoku, nám soupeř utekl na čtyřbrankový  rozdíl. Poločas jsme zbytečně prohráli o čtyři branky.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím a odhodláním pokusit se hru vyrovnat a popřípadě i otočit. Tento záměr se nám celkem povedl a my snížili na rozdíl jedné branky. Bohužel jsme si zase vybrali pětiminutovku, kdy jsme soupeři povolili odskočit na pětibrankový rozdíl. Soupeř se uklidnil a v poklidu kontroloval stav utkání až na konečný sedmibrankový rozdíl. Popravdě řečeno, že soupeř vyhrál zcela zaslouženě, jejich rychlý pohyb a tvrdá hra nám dělala velký problém.

Spoustu chyb jsme vytvořili v obranné činnosti a hlavně to zakončení to byla katastrofa. Jinak jsem byl velmi spokojen s bojovností celého týmu. Pokud budeme pracovat trpělivě, tak výsledky se dostaví.

Nakonec pár dobrých zpráv:
– na hřišti se objevili oba navrátilci Hanka Mašková a Jana Rusfelová

Velkým nešvarem tohoto utkání bylo zcela zbytečné nevhodné vulgární pokřikování na hráčky od místních bubeníků. 🙁

Další utkání sehrajeme na domácí palubovce se Sokolem Vršovice B a to již v pátek dne 13.10.2017 ve večerních hodinách od 19:00 hod. tak si změňte datum a přijďte nás podpořit