Starčí žáci – poslední kolo Šťáhlavy

Poslední kolo krajského jihozápadního krajského přeboru jsme sehráli na západě Čech ve Šťáhlavech. A byla to šťastná sobota – tři zápasy = 6 bodů 🙂

Sokol Starý Plzenec – Loko České Budějovice

20:25 (10:17)

Sestava a střelci: Bajt – Joza 8, Steier 6, Kojan 4, Ludvík 3, Houška 2, Klimeš 1, Böhm, Kadlec M, Dvořák, Louda

Začátek zápasu nebyl až tak jasný, nejprve jsme vedli, pak prohrávali, pak zas vedli, v půlce poločasu remíza 5:5. Ovšem pak se podařila šňůra tří branek v řadě, pak gól soupeře a opět šňůra pěti branek a poločas byl náš 10:17.  Druhá půle začala na obou stranách stejně, nicméně soupeř přidal a Plzenci s podařila šňůra 6-ti branek a rázem již vedení o devět bylo staženo na 4 branky. Závěr jsme si již podrželi a utkání jsme vyhráli 20:25.

Sokol Šťáhlavy – Loko České Budějovice

14:20 (7:9)

Sestava a střelci: Bajt – Joza 9, Steier, Ludvík, Kadlec, Kojan 2, Houška, Louda 1, Klimeš , Böhm, Dvořák, Titl

Vyrovnaný první poločas, který ovšem v závěru jsme zvládli lépe, když se nám podařilo na jednu branku soupeře dát naše dvě. to se nám podařilo v 17. a následně v 19. minutě. Tedy nakonec jsme vyhráli první půli o dvě branky 7:9. Druhý poločas se nám podařil ještě lépe a hned od začátku jsme si postupně lepšili skóre a zvyšovali náskok. V půlce druhý půle jsme sérií 4 branek udělali odskok a pak si již jenom udržovali příjemné vedení o 5 branek.

Velmi dobrá obrana, v útoku se dařilo proměňovat. Opravdu jedno z nejlepších utkání sezony.

HC Rokycany – Loko České Budějovice

20:25 (8:10)

Sestava a střelci: Bajt – Joza 9, Kojan 5, Böhm, Houška 3, Steier,

Výtečný nástup do utkání postupně vedená 1:3, 2:6, 4:8. Ovšem v půlce poločasu se soupeř dostal ke slovu a začal tasit zoubky, sérií 4 branek rázem snížil na rozdíl jedné branky. Na závěr jsme ovšem dali dvě branky a půli jsme si uhájili o dvě branky. DSo druhé půle jsme vlétli jak opravdová vrbenská lokomotiva a v 9. minutě jsme sérií 6 branek vedli 10:17. Následoval už poklidný konec utkání, kde jsme si hlídali odstup a v klidu si zahráli všichni hráči.

Parádní zakončení sezony:-):-):-)