Bábovky opět bodovaly naplno

TJ Lokomotiva ČB – Sokol Vršovice B

26:19 (11:10)

V sobotních odpoledních hodinách nastoupily Bábovky ke třetímu ligovému utkání proti Sokolu Vršovice B.

Zápis o utkání byl, pro mou potěchu, poprvé v sezóně vyplněn maximálním počtem čtrnácti hráček.
První poločas jsme si udržovali mírné vedení, ale soupeř se držel stále na dostřel a do šaten jsme odcházeli s nejtěsnějším možným rozdílem 11:10 v náš prospěch.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Holky zlepšily hru, dělaly méně chyb a hlavně proměňovaly své šance, což nám ve všech třech utkáních dělalo velké problémy.
Vršovické holky bojovaly, ale bylo znát, že jim docházejí síly, přeci jen přijely pouze s devíti hráčkami.
Konec zápasu se již dohrával v „poklidném duchu“, na palubovku se dostaly všechny Bábovky, které byly na soupisce a po závěrečném hvizdu svítil na tabuli konečný výsledek 26:19.
V naší hře jsou vidět parádní momenty a krásné akce, ale na druhou stranu se nedokážeme vyvarovat školáckých chyb a hlavně neproměňujeme vyložené šance, což nás pak v zápasech stojí velké množství sil a to nejen fyzických, ale i psychických.
Jinak bych chtěl celému týmu poděkovat nejen za fajn přístup k tréninkům, ale také proto, že po třech odehraných zápasech máme na kontě plný počet bodů, stejně jako rezerva interligového Sokola Písek.
A právě tohoto silného a atraktivního soupeře přivítáme na domácí palubovce v sobotu 20.10. v 17:00 hodin.