Kvalifikace o postup do žákovské ligy

Kvalifikace se uskutečnila 25. 11.2018 a bohužel nepostupujeme.

Loko České Budějovice – Sokol Šťáhlavy
14:12 (7:6)

Sestava a střelci: Bajt – Kojan 10, Böhm 3, Ludvík 1, Kadlec D, Kadlec M, Bauer, Houška, Szmaragowski, Dvořák, Titl, Plášil

První vyhrání z kapsy zahání, škoda. Podařilo se nám porazit známé rivaly z plzeňska, ale to bylo vše. Úvodní utkání kvalifikace žákovské ligy jsme začali lépe nicméně v polovině prvního poločasu jsme museli dorovnávat vedení soupeře. Nakonec jsme přeci jen první půli vyhráli o jednu branku 7:6. Druhá půle byla ve stejném vyrovnaném duchu. Nakonec jsme přeci jen byli lepším týmem a v půli jsme vedli již 11:8. Dále jsme si udržovali vedení a tak jsme zdárně dotáhli utkání do vítězného konce 14:12.

Pochvala za bojovný výkon.:-)

Sokol Vršovice – Loko České Budějovice
15:3 (23:9)

Sestava a střelci: Bajt – Ludvík 3, Kojan, Böhm 2, Bauer, Titl 1, Kadlec D, Kadlec M, Szmaragowski, Dvořák, Plášil

Druhé utkání byla smršť na jednu branku. Poločas 15:3 a výsledek 23:9 jasně hovoří, kdo byl na hřišti pánem. Dvě dělové spojky soupeře rozstřílely naší obranu tak, že jsme celé utkání zabalili hned na začátku. Škoda, myslím, že ač byl soupeř lepší, asi bychom nevyhráli, ale mohli jsme uhrát lepší výsledek a zkusit víc zapojit srdíčko a chuť se poprat a nezabalit utkání hned v úvodu. 🙁

Loko České Budějovice – Házená Mělník
16:24 (9:11)

Sestava a střelci: Bajt – Kojan 4, Ludvík 3, Böhm, Kadlec D, Kadlec M, Plášil 2, Titl 1, Bauer,  Szmaragowski, Dvořák,

Nejdůležitější utkání dnešní kvalifikace, vyhrát a byla tam žákovská liga. Ještě v 12. minutě jsme vedli 7:4, pak 8:5. Ale vlastními hrubými chybami jsme si nechali utéct první poločas. Soupeř během dvou minut otočil utkání čtyřmi brankami a již jsme nedokázali vrátit se do hry. Do konce poločasu jsme již dali jen jednu branku a tak soupeř šel do druhé půle s dvoubrankovým náskokem. V druhém poločase již mělničtí postupně jednou dvěma, pak zas třemi brankami v řadě nám utíkali a my jen s hořkostí přihlíželi, jak se sen o žákovské lize rozplývá. Konečný součet 24 branek soupeře a našich šestnáct je neúprosný.