Bábovky získaly cenné body

TJ Lokomotiva ČB – HK Spartak Ústí n.L.

33:21 (13:9)

K druhému domácímu zápasu jarní části jsme nastoupili proti týmu HK Spartak Ústí n.L. Věděli jsme, že utkání musíme přivést do vítězného konce, neboť body byly pro nás velmi důležité

První polovina zápasu se přelévala z jedné strany na druhou. Nedařilo se nám soupeři utéct…. Obrana sice šlapala, ale střely v útoku ne a ne spadnout do sítě soupeře. Do poločasu jsme soupeři odskočili na čtyřbrankový rozdíl.

O přestávce holky dostaly pochvalu za vynikající obrannou činnost. Řeklo se, že se pokusíme vyložené šance proměňovat, neboť jsme věděli, že soupeř bude chtít s výsledkem ještě něco udělat.

Do druhé půle jsme na soupeře naběhly s rychlým útokem, který zakončila Anička střelou do soupeřovi branky. Holky ve druhém poločase nabraly druhý dech a soupeři začaly odskakovat. Zápas dovedly do vítězného konce 33:21.

Závěrem bych chtěla pochválit všechny hráčky a super výkon Hanky v brance.

Teď nás čekají dva zápasy na soupeřově půdě kdy 23.3. nás hostí Cheb a 31.3. nedaleký Písek.

Autor článku: Jana Klimešová