Starší žáci KP – Třeboň 25.5. Prohra se Strakonicemi o gól:-(

Kompletní 3. kolo KP Starších žáků se tentokrát odehrálo v Třeboni.

První zápas proti domácím Třeboni jsme začali skvěle Prvním gólem a následnou sérií 6 branek jsme  se ujali vedení 1:6, následně jsme přidali 3 branky a soupeř 1 bylo to 2:9. Výborný náskok nás ovšem ukolébal a běhen následných 5. minut soupeř dotáhnul na rozdíl 3 branek 8:11. Poslední brankou 1. poločasu jsme si zajistili vedení 8:12. Druhou půli opět začali lépe Třeboňáci a dvěma úvodními brankami stáhli na rozdíl dvou branek 10:12. Nicméně jsme se opět odrazili a postupně rychlými brejky a důslednou hrou jsme nakonec zvítězili 14:22.

Výborný výkon podal Martin Kadlec, když nastřílel ze svého křídla a spojky krásných 6 branek.

TJ Jiskra Třeboň – Loko Č. Budějovice

14:22 (8:12)

Sestava a branky: Bajt, Louda – Kadlec M. 6, Böhm, Ludvík 4, Houška 3, Novotný 2, Szmaragowski, Mlejnek, Titl 1, Bauer

V druhém utkání nás čekal soupeř ze Sezimova Ústí. Tentokjrát jednoznačný průběh. V 16. minutě jsme již vedli 1:10. Do konce poločasu pak již padali branky postupně na obou stranách a tak poločas skončil 5:14. Ve druhé půli jsme již jen zvedali náskok na konečných 12:26.

Spartak MAS Sezimovo Ústí – Loko Č. Budějovice

12:26 (5:14)

Sestava a branky: Bajt 1, Louda – Houška 7, Böhm, Ludvík 4,Bauer 3, Kadlec M., Szmaragowski 2,  Novotný, Mlejnek, Titl 1.

Poslední utkáním, které následoval hned po zápase se Sezimákem bylo proti rivalovi ze Strakonic. Začátek utkáni opět v režii hostí ze Strakonic. Nestihli jsme úvod a tak 11. minuta a ukazatel oznamoval vedení Strakonic 2:6. Během dalších 2 minut 3:8. Stav vypadal hrozivě, navíc Michal Böhm byl tvrdě zasažen do hlavy, musel vystřídat. Nicméně jsme se probudili a začali stahovat. Sérií 3 branek jsme nejprve snížili na 6:8 a v závěru ještě dvěma brankami uzavřeli první poločas o branku 8:9. Na straně Strakonic nejlepším střelcem prvního poločasu Fanda Kojan , který nám z 9 branek vstřelil 5. V druhém poločase jsme hned během 3 minut stihli vyrovnat. Následovalo opět tříbrankové vedení Strakonic 13:16, které postupně vydrželo až do 17. minuty, pak naší sérií 3 branek jsme vyrovnali na 19:19. 15. sekund před koncem Strakonice vstřelil 20. branku. Bohužel naše vyrovnání přišlo při zvuku sirény a tak branka nebyla uznána. Za 3 dvouminutové tresty byl obšťastněn Fanda Kojan červenou kartou. Dva hráči na straně Strakonic nám vstřelili 13 branek, bohužel jsme si je nedokázali uhlídat.

I tak, přes prohru, výborné utkání, jen kdyby se dařilo dále 🙂

Loko Č. Budějovice – HBC Strakonice 1921

19:20 (8:9)

Sestava a branky: Bajt, Louda – Houška, Titl 5, Böhm, Ludvík, Bauer, Kadlec M.  2, Szmaragowski 1,  Novotný, Mlejnek.