Poslední zápas sezóny!!!

Mini versus přípravka, ale tentokrát v podání dospělých!!!

Poslední zápas sezóny – přátelské utkání rodičů přípravky a miníků!!!

Poslední květnový den se v LOKOaréně udála věc nevídaná. Sezónu zde zakončili týmy přípravek a miníků přátelským zápasem rodičů. Družstvo přípravky mělo dresy modré, miníci měli bílé a hrálo se 2×25 minut. MODROBÍLÁ SÍLA!!! Už před vypuknutím zápasu jste v hale mohli vidět plno hráčů v modro bílém oblečení, a že jich tam bylo! Přesně v 16:30h hvizdem nejzkušenějšího rozhodčího Pídi začal zápas. Jak bylo vidět, rodiče nenechali nic náhodě a pořádně se při rozcvičce protáhli a rozházeli, tak že do zápasu vlítli v plném nasazení. Pravdou je, že modrý útok se dostával častěji do gólových šancí, ale v bráně bílých byla neskutečná manželská dvojice brankářů, kteří chytili téměř vše. Zápas byl téměř vyrovnaný, zahráli si všichni na střídačce a také se i poctivě střídali. Rozhodující moment byla dámská bílá lajna na začátku druhého poločasu, kdy se nahrál malý náskok, který dokázali bílí udržet až do konce zápasu. Jinak k vidění byly vidět krásné akce i chyby, které dělají přesně i malí hráči. I tak měli všichni velkou radost, rodiče, že přežili, děti si mohli zafandit, rozhodčí, že mohl pískat tak kvalitní házenou a trenéři z výkonů svých svěřenců.

Další část ukončení sezóny probíhala nahoře v hospůdce u Huga, kde byla pro děti připravena odměna v podobě kofoly a řízku s kaší. Rodiče zde rozebírali své pocity a dojmy, domlouvala se taktika na příště a také se dohodl vánoční turnaj! Tak že letošní sezóna úspěšně za námi, v srpnu nás čeká soustředění v Borovanech a pak hurá do nové sezóny!!!