Lokoťácký miníci A a B 14.9.2019 v Sezimáku

Spartak MAS Sezimovo Ústí – Loko Č. Budějovice A

5 : 15 (1 : 9)

Sestava a branky: Pávek 6, Borovka 3, Mach 2, Křivský 1, Plch Jan 1, Gottfried 1, Štěrba 1, Plch Zdeněk, Kocourek, Domin

První ostrý zápas sezóny nám vyšel skvěle. Kluci se dokázali vybejkovat a do zápasu vlítli jak hurikán. Hned od začátku se ujali vedení a svůj náskok pořád zvětšovali. Soupeři se podařilo dát první gól až ve 12. minutě 1:5. Musím říct, že fungovala obrana s vysunutým středem a soupeře jsme téměř nepustili ke střele a sami jsme jim míče brali a chodili do rychlých protiútoků. Poločas skončil 1:9. O přestávce jsme kluky nabádali, aby zápas nepodcenili a hlavně se nepřestali soustředit na obranu jako dosud. Na začátku druhého poločasu jsme pár chybiček udělali a soupeř snížil na 3:10, ale potom už kluci zase hráli ve svém tempu a šli si jistě za vítězstvím 5:15. Pochvalu zaslouží celé družstvo, hlavně za svoji koncentrovanost v obraně a některé pěkné akce v útoku. SUPER!!!

Spartak MAS Sezimovo Ústí – Loko Č. Budějovice B

15 : 9 (8 : 6)

Sestava a branky: Čapková 4, Kučerová 2, Zimmelová 2, Krejčí 1, Poláková, Papanová, Šlajferčíková, Míčková, Maršán, Vítek

Zápas našeho béčka byl velmi vyrovnaný, skóre se přelévalo ze strany na stranu. Bohužel v deváté minutě jsme udělali několik chyb ztrátou míče a soupeř odskočil na 5:3. Do konce poločasu jsme ještě drželi krok, ale srovnat se nám nepovedlo 8:6. O přestávce jsme si řekli, co zlepšíme a jak budeme hrát a šli jsme na to. Hned jsme opět snížili, ale soupeř se jen tak nevzdal a šňůrou tří gólů odskočil na 12:9. Ještě jsme se snažili zabojovat, ale zápas jsme dovedli k pěknému výsledku 15:9. Myslím, že všichni zahráli, co bylo v jejich silách, jen nám chybí další střelec, který by dával góly. Ale moc chválím za bojovnost.