Mladší žačky, pro změnu v Písku…

SOKOL PÍSEK A – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE

25:10 (12:4)

Sestava a branky: Houšková 8, Šmrhová 2, Kučerová, Papanová, Černíková, Šebková, Bílková, Cvetkovová, Poláková, Čapková, Daňková, Zimmelová

Tento víkend jsme vyrazily s děvčaty na dvojzápas do Písku a to již v brzkých ranních hodinách, odjezd od LOKOARÉNY byl ve vražedných 6.00 hodin ráno J . Proti děvčatům z „A“ týmu držely naše holky krok do 5. minuty. Po té bohužel úplně propadly ve střelbě. Nikdo z hráček nebyl ochoten střílet a rvát se do brankoviště soupeře vyjma Markétky, která ale nemůže mít tolik síly, aby vše odmakala za celý náš tým. Chyběl důraz, chuť ke hře a v druhé půli i fyzické síly – neustále pozdě v obraně a z toho vyplývající velké množství sedmimetrových hodů.  Bohužel zápas i přes dobře chytající gólmanky holky prohrály 25:10.

SOKOL PÍSEK B – TJ LOKOMOTIVA Č. BUDĚJOVICE

4:10 (1:7)

Sestava a branky: Houšková 5, Čapková 3, Šmrhová 1, Bílková 1, Kučerová, Papanová, Černíková, Šebková, Cvetkovová, Poláková, Daňková, Zimmelová

Na hráčky píseckého týmu „B“ se trenérky naše holky snažily nabudit a připravit. Rozhodly jsme se „opisovat“ od miníků a zkusit na soupeře osobní obranu, což je fyzicky náročné obzvláště pro náš již znavený tým. Nicméně trenérka Jitka vše holkám vysvětlila (po každé ztrátě míče v útoku ihned přistoupit k protihráčce) a přes úvodní zmatenou pětiminutovku to pochopila všechna děvčata a začala soupeřkám značně znepříjemňovat rozehrávku a tím pádem i útok, neboť našim holkám fungovala i ve vlastní obraně. Začala pěkně sbíhat křídla, ale častokrát zůstávala nepovšimnuta, neboť naše útočící hráčky nezvedly hlavu, aby jim přihrály. I přes udřený druhý poločas (končící remízou 3:3!!!) si připisují Lokoťácká děvčata svou vůbec první výhru 10:4. Doufám, že to přispěje i k větší aktivitě v našem posledním zápase a budou střílet branky i jiné hráčky než Markétka J.

Na závěr opět velké díky trenérce Jitce za to, že ji to s námi stále baví J a trenérce Lence za úplatu vlastních hráček J

Autor článku: trenérka Zdeňka

V sobotu 19. 10. 2019 v 10 hodin, nás čeká poslední zápas podzimní sezóny, tak doufám, že nás přijdete podpořit!!!