Dorostenci proti prvnímu týmu ligy nepřekvapili

TJ Loko České Budějovice – TJ Sokol Úvaly

24:35 (8:19)

/data/1/b/1bff2acf-6ad1-40de-bb92-38bb453f4c57/hazenacb.cz/www/wp content/uploads/2019/11/DSC 1228

Střelci a sestava: Bajt, Louda – Bauer 5, Titl, Bürger 4, Šimeček 3, Mlejnek, Kadlec D, Houška 2, Kadlec M. 1, Novotný, Plášil

12 minut úvodního poločasu jsme byli schopni držet krok s vedoucím týmem 2. ligy. Vstřelili jsme první branku utkání, pak ještě vedli 2:1. Následně jsme stále udržovali jednobrankový kontakt. Pak ovšem přišla velká krize našich dorostenců. 8 minut bez vstřelení branky do soupeřovy sítě, naopak do naší branky jich padlo 7. Do konce poločasu jsme stihli dát ještě dvě branky, kdežto soupeř 4. Hrozivý stav na světelné tabuli na konci první půle  ukazoval 8:19.

V úvodu druhého poločasu pokračovalo zvyšování brankového rozdílu. Na dvě branky soupeře jsme reagovali pouze jednou. Ve 20. minutě jsme prohrávali 16:32. V poslední desetiminutovce jsme se probrali, začalo se dařit v útoku a také jsme lépe bránili, dařilo se dávat branky, ale již bylo pozdě na obrat utkání. Podařilo se nám alespoň korigovat nepříznivý stav. Druhý poločas jsme tak hráli s Úvaly nerozhodně 16:16.

Chyby obrany, nedokázali jsme odbránit tři úvalské spojky, které  nám nastříleli 27 branek. Nedařil se nám rychlý přechod do útoku, malý důraz v útoku, zlepšit týmovou hru, a hlavně bojovný duch, to jsou příčiny našeho neúspěchu.